راه های ارسال لینک برای ما در حال حاضر به دو شکل است:

 1. ارسال از طریق گیت هاب
 2. ارسال از طریق توییتر

پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال لینک قوانین آن را مطالعه فرمائید:

###قوانین ارسال و پیشنهاد لینک

 • محتوای لینک ها باید به زبان فارسی باشد.
 • رعایت حق کپی رایت در لینک مقصد الزامی است.
 • تمامی لینک های ارسالی توسط اشخاصی که تجربه کافی در این حوزه دارند بررسی می شود و اگر دارای حداقل کیفیت محتوایی باشد مورد تائید و در سایت قرار می گیرد.
 • تنها موضوعات مرتبط با طراحی وب مورد تائید قرار می گیرد. جهت آشنایی بیشتر با نوع محتواها می توانید به لینک های منتشر شده در گذشته و بخش دسته بندی و نوع محتوای وب سایت Tuts+ Web Design Tutorials مراجعه فرمایید.
 • موضوعات و برچسب های ارسال باید خلاصه، مفید و به زبان انگلیسی باشد.
 • لینک ارسالی نباید تبلیغاتی باشد.
 • این هفته نامه تنها شامل لینک هایی می شود که مربوط به هفته گذشته می باشد. هفته ها از آغاز روز پنج شنبه تا انتهای روز چهارشنبه هفته بعد آن مورد تائید است و اگر مطلبی مربوط به گذشته باشد مورد تائید قرار نخواهد گرفت.

###ارسال از طریق گیت هاب

####روش ساده برای استفاده از این روش ابتدا می بایست در سایت Github.com عضویت داشته باشید.

پس از ورود به سایت به این آدرس مراجعه کنید و در بالا سمت راست صفحه روی دکمه New issue کلیک کنید.

ایجاد یک issue

در صفحه باز شده در بخش Title عنوان لینک پیشنهادی و در قسمت Leave a comment بقیه اطلاعات مورد نیاز مانند آدرس مقاله، برچسب و… را وارد کنید (تنها آدرس مقاله اجباری است).

وارد کردن اطلاعات

در انتها روی Submit new issue کلیک کنید.

####پیشنهاد لینک از طریق Pull Request

ارسال از طریق سایت Github.com روش پیشنهادی ما برای ارسال لینک است. در روش دوم پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید (درصورتی که آشنایی با Git ندارید).

ما تمامی فرآیند لازم برای انجام این کار را در یک ویدئوی آموزشی توضیح داده ایم که می توانید آن را از طریق این آدرس مشاهده و دانلود کنید (با کیفیت مناسب).

###ارسال از طریق توییتر برای پیشنهاد لینک از طریق توییتر می توانید عنوان و آدرس و تگ های مربوط به صفحه را به شکل زیر برای ما ارسال کنید:

پیشنهاد لینک از طریق توییتر

در بالا مشاهده می کنید که مطلبی با برچسب UX و عنوان “اگر شما یک متخصص هستید، نیازی ندارید تا طراحی تان را محک بزنید” به همراه آدرس مقاله درج شده و در آخر توییت به اکانت توییتر ما یعنی @uitoread اطلاع داده شده است.

 • درج اکانت ما بدین منظور هست که ما از توییت شما باخبر شویم. اگر اکانت شما خصوصی است می توانید مشخصات را از طریق Private Message در توییتر برای ما ارسال کنید.
 • تنها آدرس لینک ضروری است ولی پیشنهاد می دهیم عنوان و در صورت امکان موضوعات لینک را هم ارسال کنید.
 • پس از تائید لینک، نام اکانت توییتر شما و آدرس آن به عنوان فرد پیشنهاد دهنده در وب سایت درج خواهد شد.